ANGLICKÁ ŠKOLIČKA

"O tom, že se učíme, vlastně ani nevíme."

Intenzivní  výuka anglického jazyka pro předškoláčky a mladší školáčky přirozenou a hravou formou. Hodiny jsou vedené primárně v anglickém jazyce.

Program rozvíjí jazykové schopností dětí díky vykonávání běžných činností a plnění každodenních rituálů.

Nedílnou součástí každé lekce je keramický workshop, díky němuž zapojujeme jemnou motoriku, která je s rozvojem řeči úzce spjata.

Výuka se koná v příjemném vnitřním i vnějším domácím prostředí, jehož možnosti plně využíváme. Společně si hrajeme, zpíváme, děláme nepořádek a také ho uklízíme, malujeme, běháme i skáčeme, svlékáme se a oblékáme, chodime na procházky, poznáváme přírodu, díváme se kolem sebe a díky tomu všemu se s radostí a přirozeně učíme.

Dětem jsou vedené přehledné sešity, které lze využít pro domácí přípravu.


Play with Clay

PRO KOHO: Program je určen dětem předškolního věku      (cca 3 - 6 let).

KDY: Program probíhá 1 x týdně ve zvolený den od 8h do 12h.

POČET DĚTÍ: Max. počet dětí ve skupince je 6.

CO S SEBOU: Vaše dítko bude potřebovat svačinu a pití na celé dopoledne, vhodné oblečení pro pobyt venku (v jarních, letních i podzimních měsících trávíme čas na zahradě nebo chodíme na procházky do přírody a po okolí), zástěru či pracovní triko na tvorbu keramiky.

CENA:  600,- Kč/ dopolední výuka (2 400,- Kč/4 týdny). Měsíční platba předem v hotovosti nebo na účet. V případě neúčasti dítěte v programu se platba nekrátí, ale je možné po předchozí dohodě lekci nahradit v jiném výukovém dni. Náhrada možná 1x měsíčně nebo dohodou.Play with English

PRO KOHO: Program je určen dětem mladšího školního věku (cca 1. - 3. třída). Volně navazuje na předškolní program Play with Clay.

KDY: Program probíhá 1 x týdně ve zvolený den od 14h do 16h.

POČET DĚTÍ: Max. počet dětí ve skupince je 6.

CO S SEBOU: Vaše dítko bude potřebovat pracovní triko na tvorbu keramiky a případnou svačinku a pití.

CENA: 250,- Kč/ odpolední výuka (1000,- Kč/4 týdny).

Měsíční platba předem v hotovosti nebo na účet.      

V případě neúčasti dítěte v programu se platba nekrátí, ale je možné po předchozí dohodě lekci nahradit v jiném výukovém dni. Náhrada možná 1x měsíčně nebo dohodou. Máte zájem nebo dotaz?

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.