KERAMICKÁ DÍLNA

"Hledáte-li svět fantazie, hledáte-li svět tvoření,

pro Vás tu naše dílna žije, pro Vás jsme byli stvořeni."


Semestrální kurzy keramiky pro dospělé

Pravidelné dvouhodinové bloky 1x týdně. Návštěvníci kurzů si tvoří podle vlastní fantazie, tvorba je volná. Je možné tvořit větší výrobky, pustit se do rozsáhlejších projektů. Výrobky není nutné dokončit jednorázově, ale lze na nich dlouhodobě pracovat. Vše probíhá pod odborným vedením. Na místě jsou k dispozici náměty, knihy, ukázky, inspirace.

Kurz je určen pokročilým i začátečníkům. Vyjde vstříc těm, kteří chtějí rozvíjet své nadání i těm, kteří chtějí relaxovat.

CENA:   3 800,- Kč / pololetí (16 x 120 minut)   Cena zahrnuje 10 kg hlíny, glazury, engoby a jiné materiály určené k dekoraci, 2x výpal (přežah i ostrý výpal), odborného lektora. V případě potřeby je možné přikoupit dalších 10 kg hlíny přímo v dílně.

Podzimní semestr: cca konec září - konec ledna.   Jarní semestr: cca únor - začátek června.


Semestrální kurzy keramiky pro děti

Pravidelné tvoření 1 x týdně á 90 minut pod vedením zkušeného lektora. Tvorba je u menších a méně zkušených dětí z počátku více řízená. Témata jsou volená lektorem avšak zpracovávaná dle vlastních představ. Po zvládnutí základních technik a schopnosti samostatné činnosti mohou děti ztvárňovat vlastní náměty.

Kurz není věkově omezen. Vítáme děti, které jsou schopny samostatně pracovat na základě pokynů a vydrží se po vymezený čas soustředit na práci.

CENA:  2 800,- Kč / pololetí  (16 x 90 minut)            

V ceně je zahrnuta hlína, veškeré dekorativní materiály včetně glazur a engob, 2x výpal (přežah i ostrý výpal).

Podzimní semestr: cca konec září - konec ledna.  Jarní semestr: cca únor - začátek června.Tvořivé workshopy

Jedná se o jednorázová tvoření určené dětem i dospělým. Jsou zaměřeny na různé rukodělné techniky a rozlišná témata (např. keramika, drátování, košíkářství, kresba, výroba šperků.....atd.). Jednotlivá témata jsou průběžně vyhlašována na těchto webových stránkách, facebookovém profilu nebo lze níže požádat o jejich zasílání přímo do mailu.


Oslavy a párty

V naší dílně můžete oslavit narozeniny, rozloučit se se svoboudou, stmelit pracovní tým či uspořádat soukromý večírek pod taktovkou tvoření. Vyrábět můžete samostatně nebo vytvořit společné dílo. S námětem rádi pomůžeme. Nejčastěji volíme práci s keramickou hlínou. Organizace na míru dle dohody.

CENA: závisí na délce zvolené akce a tématu.

Doporučený model dětské párty: 

2h keramického tvoření + 1h volné zábavy, max. počet dětí 8.     

Cena: 4 000,- Kč. (Cena zahrnuje výzdobu, lektorskou činnost, veškerý materiál na výrobu, dodatečné dekorování výrobků, 2 x výpal.)Pronájem dílny

Prostor lze pronajmout k pořádání vlastních akcí za účelem tvoření, školení či jiného vzdělávání.

Pro bližší informace nás kontaktujte. 

Online rezervace 

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.